Jdi na obsah Jdi na menu

Lucie Horná - Puppenfee - premiéra 26.5.Wiener Staatsoper

2. 7. 2008

1.Obraz -tančí a hraje Lucie Horná jako Bauerkind.

 

1.Obraz - Lucie Horná hraje a tančí.

 

1.Obraz - tančí a hraje Lucie Horná jako Bauerkind.

 

1.obraz - Lucie Horná jako dítě chudých rolníků nakupuje panenku v obchodě s panenkami. Ballett - und Opernschule für Kinder an der wiener Staatsoper

 

1.akt Lucie Horná jako Bauerkind nakupuje s rodiči Marek Ackermann a Eva Polacek v obchodě s panenkami panenku. Rodina z Anglie má více peněz - papírové - než chudí rolníci a kupuje panenky pro své 3 děti, rolníci s drobnými mincemi jsou z obchodu

 

1.Obraz - tančí a hraje Lucie Horná jako Bauerkind v obchodě s panenkami.

 

1.Obraz - tančí a hraje Lucie Horná jako Bauerkind v obchodě s panenkami.V tom se dozví od své mámy na jevišti,že přímo v centru jeviště leží otevřený zavírací špendlík.Lucka jde a nikdo z vyprodané Staatsoper (2150 diváků)si nevšimne,že se sehne a vezme ten špendlík. Dále pak s ním v ruce musí hrát a tančit dokud ji "táta " neodnese z jeviště.

 

1.Obraz - hraje a tančí Lucie Horná v roli dítěte chudých rolníků-Bauerkind v obchodě s panenkami,představení Panenkové víly-Puppenfee,premiéra.

 

1.Obraz Dva Baleťáci ukazují své umění,skáčí jako z gumy.Za nimi je rodinka nakupujících Bauerů,kde hraje a tančí dceru Lucie Horná.

 

1.Obraz z Puppenfee.Když si myslí režisér,že je světla dost,tak diváci nevidí nic.

 

2.Obraz prvního aktu Puppenfee-Panenkové víly.Premiera ve Vídeňské státní opeře.

 

2.Obraz 1.aktu

 

2.obraz 1.aktu. Panenky tančí po půlnoci v zavřeném obchodě.

 

2.obraz 1.aktu

 

1.akt děkovačka po 1.aktu.Představili se žáci a žákyně Ballett - und Opernschule für Kinder an der wiener Staatsoper a sólisti Staatsoper.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář